Semmelweis Egyetem Jogi és Igazgatási Főigazgatóság logo

Jogi szakértő

  • Cég neve

    Semmelweis Egyetem Jogi és Igazgatási Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    1085 Budapest, Baross utca 52.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • a klinikai vizsgálatokhoz kapcsolódó feladatok komplex jogi támogatása, a klinikai kutatási terület működéséhez kapcsolódó jogi feladatok ellátása;
  • a klinikai vizsgálatok szerződéseinek jogi szempontú véleményezése, ehhez kapcsolódóan együttműködés az Egyetemen belüli szakmai szervezeti egységekkel (Klinikai Kutatások Központi Koordinációs Iroda, gazdasági-pénzügyi igazgatóság, vizsgálatvezetők);
  • folyamatos kapcsolattartás a Megbízói oldal (Szponzorok, CRO-k) képviselőivel, egyeztetések, szakmai fórumok szervezése és a folyamatos szakmai koordináció biztosítása;
  • titoktartási, intézményi, szolgáltatási és keretszerződések véleményezése (magyar-angol nyelven), szükség esetén, egyedi esetekben azok előkészítése;
  • a klinikai kutatásokkal kapcsolatos belső szabályozó dokumentumok (szabályzatok, utasítások, egyedi intézkedések) jogi előkészítése, véleményezése, az elfogadás menedzselése;

Elvárások

  • jogász egyetemi végzettség;
  • angol középfokú nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • MsOffice felhasználói szintű ismerete;
  • Teams alkalmazás felhasználói szintű ismerete;
  • kiváló kommunikációs és szervező készség;
  • rugalmasság a változó feltételekhez;
  • önálló munkavégzés;
  • a határidőkre figyelemmel gyors és precíz munkavégzés;

Előnyt jelent

  • egészségügyi szakjogász végzettség;
  • egészségügyi területen szerzett jogi tapasztalat;
  • klinikai kutatásokkal összefüggő szakmai tapasztalat;

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony;
  • Cafeteria (SZÉP kártya, Iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség);
  • stabil, kiszámítható nagyvállalati háttér;
  • jól megközelíthető, belvárosi iroda, kiváló tömegközlekedési lehetőséggel;

Családbarát munkahely vagyunk:

  • ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

Céginformáció

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

A Jogi és Igazgatási Főigazgatóság látja el az Egyetem általános jogi, igazgatási, szabályozási, szerződéskötési, jogi képviseleti és egyéb jogi feladatait, valamint szervezi, irányítja és felügyeli a Semmelweis Egyetem adatvédelmi és betegjogi tevékenységét.

Várjuk jelentkezését, legyen Ön is Semmelweis Polgár!